Stockholm

Västgötagränd 15
118 28 STOCKHOLM

Telefon: 08 – 455 53 30
info@apricon.se

Apricon Stockholm

Apricon Stockholm

Malmö

Tegelgårdsgatan 7
211 33 MALMÖ

Telefon: 040 – 23 95 25
info@apricon.se

Apricon Malmö

Apricon Malmö

Medarbetare

Mikael Berggren
Telefon: 070 – 662 00 91
mikael.berggren@symetri.com

Tania Janers
Telefon: 08 – 455 53 35
tania.janers@symetri.com

Fredrik Nirvin
Telefon: 08 – 455 53 34
fredrik.nirvin@symetri.com

Fredrik Bruck
Telefon: 040 – 23 95 26
fredrik.bruck@symetri.com

Lennart Klintmalm
Telefon: 070 – 580 92 82
lennart.klintmalm@symetri.com

Erik Schölander
Telefon: 08 – 455 53 32
erik.scholander@symetri.com

Thomas Edestav
Telefon: 08 – 455 53 33
thomas.edestav@symetri.com

Petter Olsson
Telefon: 070 – 554 89 22
petter.olsson@symetri.com

Tveka inte att höra av dig

Vi förespråkar en personlig och långsiktig relation. Genom rådgivning, uppstartsmöten, utbildning och fri support engagerar vi oss i ditt projekt. Dessutom vill vi gärna ha dina synpunkter, de hjälper oss i vår utveckling.

Bolagsuppgifter

Styrelsens säte är i Stockholm.
Bolaget innehar F-skattesedel.
Organisationsnr: 556657-7176
VAT: SE556657717601